www.eshabilbozoglu.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.eshabilbozoglu.com

Muhasebe Antalya

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Brütten nete netten brüte
Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) EmptyPaz Tem. 10, 2011 12:48 pm tarafından ersinkesim

» Merhaba Arkadaşlar...
Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) EmptyPtsi Eyl. 14, 2009 7:53 am tarafından Admin

» Staja Başlama Geçmiş Dönem Soruları
Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) EmptyCuma Haz. 26, 2009 8:46 am tarafından Admin

» Bağkurlu iken Ssk'dan emekli Olabilir miyim?
Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) EmptyCuma Haz. 12, 2009 8:43 am tarafından SamYel

» Bir kac ufak prg
Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) EmptyPerş. Haz. 11, 2009 11:04 am tarafından ahmetcetin

» 2009 Yılı Ücret Bordrosu Hesaplama Tablosu
Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) EmptyPerş. Haz. 11, 2009 6:49 am tarafından SamYel

» Form Kuralları
Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) EmptyPerş. Haz. 11, 2009 6:27 am tarafından SamYel

» Form Kuralları
Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) EmptyPerş. Haz. 11, 2009 6:26 am tarafından SamYel

» Tek Düzen Hesap Planı E-KİTAP (Yevmiye Örnekli)
Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) EmptyPerş. Haz. 11, 2009 6:25 am tarafından SamYel

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
TakvimTakvim

Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım)

YazarMesaj
ergen46

ergen46

Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) Empty
MesajKonu: Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım)   Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) EmptyÇarş. Haz. 10, 2009 9:13 am

LKS2 programının kurulumuna CD’nin sürücüye yerleştirilmesi ile başlanır. CD içerisinde LKS2 kurulum dosyaları dışında programın çalışması için gerekli MSSQL/MSDE, OLE DB ve çeşitli araçlar da bulunmaktadır.

CD’nin sürücüye yerleştirilmesinden sonra aşağıdaki AUTORUN ekranı gelir. Eğer başka bir bilgisayarın CD sürücüsü kullanılıyorsa cd üzerinden AUTORUN programı çalıştırılır.

Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) 00287

Bu ekranda yüklemesi yapılacak program ya da araç seçilmelidir.

LKS2 , tek kullanıcı olarak MSDE (Microsoft SQL Desktop Engine)’de ve çok kullanıcı için MS SQL 2000 Server veri tabanında çalışmaktadır. Her ikisi bir veri tabanı için farklı yükleme CD’si kullanılmaktadır.

MSDE KURULUMU

LKS2 Autorun ekranında MSDE seçimi yapılarak, MSDE yükleme programının çalışması başlatılır. MSDE kurulumu LKS2 için kullanılacak server ve client’ların tamamına yapılmalıdır.

http://www.fanlbs.com/forum/logodokpict/00288.gifLogo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) 00288

MSDE kurulumu sona erdiğinde tekrar Autorun ekranına dönülür.

NOT : MSSQL Server kurulumu gereken durumlarda (LKS2 ürünün çok kullanıcı kullanılması) MSSQL Server kurulum dokümanından yararlanılmalıdır.

OLE DB KURULUMU

OLE DB kurulumu için AUTORUN ekranında “Araçlar” seçilmelidir. Bu bölümde ekrana gelen aşağıdaki pencereden OLE DB seçilerek yükleme başlatılır.

Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) 00289

End User License Agremenet sayfasında “I accept all of the terms of the preceding license agremenet” alanı işaretlenerek “Next” ile devam edilmelidir.

Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) 00290

Bir sonraki ekranda Finish yapılarak yükleme tamamlanır. MSDE kurulumu LKS2 için kullanılacak server ve client’ların tamamına yapılmalıdır.

MSDE/MSSQL Server ve OLE DB kurulumları tamamlandıktan sonra bilgisayar(lar) restrart edilmelidir.

LKS 2 KURULUMU
http://www.cyber-warrior.org
ergen46

ergen46

Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) Empty
MesajKonu: LKS 2 KURULUMU   Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) EmptyÇarş. Haz. 10, 2009 9:42 am

LKS 2 programının yüklenmesine, LKS2 Autorun programında LKS2 seçiminin yapılması ile başlanır.

Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) 00291

LKS2 dizini içinde LKS2, Demo, Versiyon Değişimi, Navigator ve Navigator Versiyon Değişimi kurulum seçenekleri bulunmaktadır

Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) 00292

LKS2 programı yüklemesinin ilk aşamasında kur dili seçim ekranından, kurulumun hangi dilde yapılacağı belirlenir.

Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) 00293

Kur dili olarak; Almanca, İngilizce ve Türkçe seçenekleri bulunmaktadır. Dil seçimi yapılıp “Tamam” butonu ile onay verildikten sonra otomatik olarak installShield sihirbazı hazırlanacak ve kurulum boyunca işlemlerde yardımcı olacaktır.

Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) 00294

InstallShield Sihirbazı’nın yüklenmesinin ardından, kurulum seçim ekranından “Program Kur” seçeneği işaretlenerek “İleri” butonu seçilir.

Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) 00295

Program kur” seçiminin ardından, yükleme disketinin gösterildiği aşağıdaki ekrana ulaşılır. Bu alanda cd sürücüsü içerisinde bulunan LKS2\LKS2\Base kataloğu seçilmeldir

Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) 00296

Yüklenecek klasörün belirlenmesi:

Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) 00297

Öndeğer olarak programın yükleneceği klasör olarak C:\Program Files\LOGO\LKS2 gelir. İstenirse bu klasör adı “GÖZAT” butonuna basılarak listeden mevcut klasörlerden birisi seçilerek değiştirilebilir veya edit edilebilir.

Klasör seçimi yapıldıktan sonra “İleri” butonuna basılır ve aşağıdaki ekrana geçilir.

Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) 00298

Bu ekranda WINDOWS-BAŞLAT(START) Menüsünde LKS Win Seçeneğinin hangi başlık altında bulunması isteniyorsa EDIT edilir veya öndeğer olarak bırakılır.
“İleri” Butonuna basılarak diğer pencereye geçilir.

Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) 00299
Yukarıdaki ekranda programın yükleneceği kataloğun kontrol edilmesi istenir. Eğer katalog bilgileri doğruysa “İleri” butonuna basılr. Eğer program kataloğu değiştirilmek isteniyorsa “Geri” butonuyla ilgili yere kadar gidilir ve değişiklik yapılır. “İleri” butonundan sonra dosyalar kopyalanmaya başlar.

Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) 00300
Kopyalama işlemi tamamlandıktan sonra aşağıdaki şifre ekranı gelir.

Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) 00301

Bu ekranda sadece “Son” butonu aktiftir. “Son” butonuna basılarak Yükleme bitirilir.
Önemli Not: Eğer Program yüklemesi yapılmayıp, sadece şifre alınacaksa şu işlemler yapılmalıdır :
Yükleme CD’si Autorun’ı çalıştırılarak aşağıdaki ekrana kadar gelinir. Bu ekranda “Şifre Al” Seçeneği işaretlenir. Daha Sonra Program kataloğu ekranından, programın yüklü olduğu katalog seçilir ve “İleri” tuşuna basılır. Ve daha sonra Yükleme programı sonlandırılır.

Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım) 00303
Client Kur seçeneği, programı serverdan kullanacak olan terminallerin LSETUP bilgilerinin otomatik olarak tanımlanmasını sağlar.
http://www.cyber-warrior.org

Logo LKS2 + Kurulumu (Resimli Anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası